Jeep Patriot Hellas Club

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    remote key panic button + flip folding case upgrade

    sotosmam
    sotosmam
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Λάρισα

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από sotosmam Σαβ Δεκ 08, 2012 4:42 am

    remote key panic button + flip folding case upgrade Keys
    Το είχα αναφέρει και στο παλιό forum:
    Τα δύο κλειδια που μου δώσαν με το patriot (μοντέλο 2007) είναι αυτά με τα δύο κουμπιά. Αν καποιος τα ανοίξει θα δει πως υπάρχει ηλεκτρονικά και το panic button το οποίο λειτουργεί κανονικά.

    Έτσι αγοράζοντας το αντίστοιχο case , βγάζοντας αντικλείδι σε κλειδαρα και τοποθετόντας τα ηλεκτρονικά από το παλιό κλειδί στο νέο, δίνει νέες δυνατότητες ή μορφή στο κλειδί.

    αγορά από εδώ:
    http://www.ebay.co.uk/itm/3-Buttons-Remote-Flip-Folding-Key-Shell-Case-For-Chrysler-Dodge-Jeep-2-1-Panic-/321008607536?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4abd9aa130
    http://www.ebay.co.uk/itm/271038744278?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

    έγω πήρα το δεύτερο. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά νομίζω πως δεν έχω πρόβλημα
    thodorispaokara
    thodorispaokara
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 151
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Θεσσαλονικη

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty Απ: remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από thodorispaokara Παρ Δεκ 14, 2012 4:59 am

    ti kanei to panic button??
    sotosmam
    sotosmam
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Λάρισα

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty Απ: remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από sotosmam Παρ Δεκ 14, 2012 8:24 am

    remote key panic button + flip folding case upgrade Panicbutton_zps4e9dc258

    Οι χρήσεις που βλέπω εγώ είναι να απομακρύνεις κάποιον που βλέπεις οτι γυροφέρνει το αμάξι ή να βρίσκεις το αμάξι σε μεγάλα parking.
    thodorispaokara
    thodorispaokara
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 151
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Θεσσαλονικη

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty Απ: remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από thodorispaokara Τρι Δεκ 18, 2012 12:13 pm

    o συναγερμος ποσο χτυπαει.. σε εσας..???

    εμενα εχω δει οτι ελαχιστα ουτε 20 δευτερολεπτα... οποτε μετα ο κλεφτης συνεχιζει με ησυχια του,,,
    sotosmam
    sotosmam
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Λάρισα

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty Απ: remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από sotosmam Σαβ Δεκ 22, 2012 9:27 am

    Μην το δοκιμασετε μεχρι να σας πω, γιατι μου παρουσιαστηκαν καποια προβληματα!
    vassilis
    vassilis
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011
    Ηλικία : 47
    Τόπος : Αθήνα

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty Απ: remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από vassilis Τετ Ιαν 30, 2013 2:56 am

    Τι έγινε τελικά με αυτό?
    Έχει θέματα?
    sotosmam
    sotosmam
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Λάρισα

    remote key panic button + flip folding case upgrade Empty Απ: remote key panic button + flip folding case upgrade

    Δημοσίευση από sotosmam Πεμ Ιαν 31, 2013 6:55 am

    Με δυο λογια, το κλειδί που μου ήρθε ηταν φθηνοκατασκευή και τα κουμπια δεν πατούσαν γιατί ελειπε ένα πλαστικο φιλμ από πίσω τους...

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 12, 2024 9:49 pm