Jeep Patriot Hellas Club

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+6
vassilis
sotosmam
deres
doctor
spi8a
alexp81
10 απαντήσεις

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    vassilis
    vassilis
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011
    Ηλικία : 47
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από vassilis Τετ Οκτ 15, 2014 3:00 am

    Εγώ δεν είμαι ούτε παλιός πελάτης του Δημήτρη, ούτε αντίμετώπισα κανένα θέμα μαζί του.
    Φίλος μου τον σύστησε και η αλήθεια είναι ότι με εξυπηρέτησε μια χαρά ο άνθρωπος και ασχολήθηκε και πολύ 2 φορές που μιλήσαμε στο τηλέφωνο.
    Απλά, προτίμησα ένα μεγαλύτερο κατάστημα που έκανε και δόσεις (συγκεκριμένα έδινε μέχρι 6 και τα έβαλα σε 4... να πληρώνω 1 λάστιχο το μήνα  lol! ), κάτι που δεν μπορούσε να μου κάνει ο συγκεκριμένος.
    Το θέμα βέβαια είναι ότι πήγα εκεί προαποφασισμένος για το τι θα βάλω, γιατί εκεί αναγκαστηκά είναι λίγο super market, δεν έχεις δλδ. τη δυνατότητα για πολύ κουβέντα και ανάλυση, όπως σε ένα μικρότερο μαγαζί.

    edit: Δεν αμφισβητώ αυτά που λες, απλά για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις από τη δική μου την πλευρά χωρίς λόγο, μια και έχεις αναφέρει και όνομα πιο πάνω.
    Yagoulas
    Yagoulas
    Δόκιμος Patriotης
    Δόκιμος Patriotης


    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2014
    Ηλικία : 52
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από Yagoulas Τρι Οκτ 21, 2014 3:28 pm

    Τα έβαλα, πήγα ταξίδι, μπήκα λίγο χώμα, έκανα 1.000 χλμ και δηλώνω ευχαριστημένος προς στιγμήν.

    Αθόρυβα στην εθνική, σε σχέση με τα Conti έχω πιο σαφές τιμόνι, στο χώμα σούπερ άνετα, στροφές πολύ ακριβή [μιας και το Patriot στρίβει στο περίπου], στη βροχή τέλεια. Ταξίδεψα μέχρι την λίμνη Πλαστήρα και πέριξ αυτής (καταγωγή) γι' αυτό και σχημάτισα άποψη. Βέβαια ο χρόνος θα δείξει αντοχή και αξιοπιστία.


    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 20141016_151049


    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 D9YWIzMy49iszQUl3jhgvZe7uU-CJl5rF2EwjLO2DXg=w544-h904-no


    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 J4yJlFrxYlI0yCqAvyjqsxC0UjBt3fG3gPSRDXJhPcM=w1504-h905-no


    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 20141017_183511




    και μια bonus


    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 SAM_1716
    sotosmam
    sotosmam
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Λάρισα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από sotosmam Πεμ Οκτ 23, 2014 10:58 am

    Ωραίος!!!
    vassilis
    vassilis
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011
    Ηλικία : 47
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από vassilis Παρ Οκτ 24, 2014 3:54 am

    Γιάννη, τι χώρα παραγωγής σου γράφουν τα mishelin?
    Yagoulas
    Yagoulas
    Δόκιμος Patriotης
    Δόκιμος Patriotης


    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2014
    Ηλικία : 52
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από Yagoulas Παρ Οκτ 24, 2014 4:12 am

    Δεν πρόσεξα ρε Βασίλη...
    sotosmam
    sotosmam
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Λάρισα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από sotosmam Σαβ Οκτ 25, 2014 8:26 am

    Άλλαξα τον τίτλο του θέματος σε κάτι ποιο γενικό, γιατί ξέφυγε από το αρχικό θέμα που αφορούσε μόνο το CCC LX.
    vassilis
    vassilis
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011
    Ηλικία : 47
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από vassilis Κυρ Οκτ 26, 2014 11:51 pm

    Πολύ καλά έκανες Σωτήρη, αυτό είχα πει κι εγώ και βέβαια ζητώ ταυτόχρονα συγνώμη γιατί έχω μερίδιο ευθύνης που ξέφυγε η συζήτηση από τα conti.

    Γιάννη, αν τύχει και το δεις κάποια στιγμή επάνω στο ελαστικό μου λες. Ευχαριστώ.
    vassilis
    vassilis
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011
    Ηλικία : 47
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από vassilis Δευ Οκτ 27, 2014 12:13 am

    Να και οι φωτό που χρωστάω από τα παλιά και τα καινούρια...

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 MXFq0Vy

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 45GQK48

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 JARIeUO

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 BTxI4iU

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 GqXLwj0

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 8mP014v

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Pb2b32h

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 DyoMsFu
    Yagoulas
    Yagoulas
    Δόκιμος Patriotης
    Δόκιμος Patriotης


    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2014
    Ηλικία : 52
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από Yagoulas Τρι Οκτ 28, 2014 2:40 am

    Made in Poland λοιπόν τα Michelin.

    Αυτές τις μέρες έβαλα λάστιχα και στο σκούτερ μου, Michelin επίσης, θα δω κι εκεί από πούθε έρχονται.
    vassilis
    vassilis
    Patriotης για μια ζωή
    Patriotης για μια ζωή


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011
    Ηλικία : 47
    Τόπος : Αθήνα

    ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη - Σελίδα 4 Empty Απ: ContiCrossContact LX και λοιπά ελαστικά για τον πατριώτη

    Δημοσίευση από vassilis Τρι Οκτ 28, 2014 11:54 pm

    Καλημέρα
    Ευχαριστώ για την απάντηση.
    Κι εμένα την ίδια προέλευση έχουν και απλά ρώταγα για να δω μην είναι καμιά παραεισαγωγή από εκεί που τα έβαλα... εκτός βέβαια αν έτυχε και πάλι και τα βάλαμε στον ίδιο... happy1

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 7:25 am